Weekend z joga 6-8.07.2018

Zapraszamy na weekend z jogą do przepięknego Siedlisko Lawendula.

Będziemy się relaksować, praktykować jogę, medytować, jeść zdrowo, wegetariańsko i rozważnie.

Jeśli potrzebujesz wyciszenia, czasu dla siebie, kontaktu ze sobą, ten wyjazd jest dla Ciebie.

Dla kogo:
– dla początkujących i tych którzy już praktykują jogę,
– dla zestresowanych,
– dla poszukujących wewnętrznego spokoju,
– dla zrelaksowanych (na pewno nie zaszkodzi),
– dla wszystkich, którzy chcą oderwać się od codzienności i spędzić niezapomniane chwile.

Siedlisko Lawendula to zaciszny zakątek na końcu świata, w uroczej wsi Dierżęcin. Ogromnym walorem tego przepięknego miejsca jest bliskość otwartego polskiego morza (ok. 7 km, 10 km do Darłowa). Siedlisko to teren obejmujący kilka domów z apartamentami/pokojami dla gości, stodołą ze zwierzętami, tajemniczym ogrodem, łąką i dwoma stawami, sauną z ruską banią. Oddalone jest od hałasu, ulic, marketów, miejskiego pośpiechu, co pozwala na pełen relaks na hamaku lub trawie. Miłośnicy zwierząt i flory na pewno znajdą coś ciekawego do zaobserwowania. Siedlisko zamieszkują między innymi Maniek- ciekawska alpaka, Coco- przyjazny koń, Władzia- towarzyski kuc oraz inne zwierzaki. Goście mogą korzystać z miejsc na grilla i ognisko, wokół jest mnóstwo terenu na spacery. Właścicielami Lawenduli są Ania z Piotrem, na stałe zamieszkujący Lawendulę z dwójką dzieci Natalką i Dawidkiem. Młodzi, energetyczni sympatycy slow life, pomogą we wszystkim, ugotują i potowarzyszą przyjezdnym. Dzieci odwiedzające Lawendulę do dyspozycji mają plac zabaw i nieoceniony kontakt z przyrodą i zwierzętami.

Koszt warsztatu:

“Wczesne ptaszyny” czyli zapisy (wpłata na konto i kontakt mailowy) do 15.06.2018:
400 zł dla osób posiadających karnet w Joga na Zaspie i tych, którzy już uczestniczyli w wyjazdach
420 zł dla osób bez karnetu
300 zł osoba towarzysząca

Ceny po 15.06.2018
450 zł dla osób bez karnetu
420 zł dla osób posiadających karnet Joga na Zaspie i tych, którzy już uczestniczyli w wyjazdach
350 zł osoba towarzysząca

Dzieci do lat 12 – 50% ceny

Bezpłatnie – dzieci do lat 3

Rezerwacje: Ania, tel.: +48600991405 lub mailowo: joganazaspie@gmail.com
Nr rachunku bankowego: 19 1140 2004 0000 3302 7685 7468
ANPIYO Anna Piecunko

Zakwaterowanie i dojazd:
Dojazd we własnym zakresie. Jednak jeśli potrzebujesz pomocy daj znać na pewno coś zorganizujemy.
Zakwaterowanie w apartamentach 2 i 4-osobowych z łazienkami i aneksami kuchennymi. Dla wymagających możliwość zakwaterowania w pokoju jednoosobowym.

Plan dnia:
Piątek
17.00 – przyjazd, zakwaterowanie, zapoznanie z dworkiem i okolicą, przekąski
19.00 – sesja jogi wprowadzająca
20.45 – kolacja
20.00 – pranayama, śpiewanie mantr, medytacja / ognisko

Sobota:
08.00 – cichy spacer, herbata
09.00 – asany, joga
10.30 – śniadanie
11.00 – relaks
13.30 – obiad
14.30 – czas wolny, spacery, korzystanie z atrakcji Lawenduli, wyprawa nad morze
16.30 – asany, sesja jogi
18.30 – kolacja
20.00 – medytacja, mantry, pranajamy / ognisko

Niedziela:
08.00 – medytacja, pranajama
09.00 – asany, joga
10.30 – śniadanie
12.00 – oglądanie zdjęć, czas wspólny, spacer
14.00 – obiad i pożegnanie
Plan może ulec zmianom, w zależności od warunków pogodowych i innych czynników.

Tri Joga to projekt trzech kobiet z Trójmiasta o trzech różnych osobowościach i energiach, które łączy zamiłowanie do jogi. Kochamy relaksującą moc oddechu, tańca oraz śpiewu. Praktykujemy asany, równoważymy ciało i umysł. Naszym celem jest dzielenie się pozytywną energią i naszymi doświadczeniami, pragniemy stworzyć szkołę jogi, miejsce o niezwykłej energii, gdzie z łatwością będzie można uwolnić się od napięcia i stresu. Łączy nas zamiłowanie do słońca, podróży oraz natury, przed nami więc wiele wyjazdowych warsztatów jogi w miejscach odludnych i dzikich.

Ania Piecunko Joga na Zaspie z Anią Piecunko
Jestem nauczycielem jogi i psychologiem. W mojej pracy łączę doświadczenia z obydwu obszarów. Osiemnaście lat praktyki jogi w różnych stylach, u różnych nauczycieli to ścieżka poznawania mojego ciała, pracy z oddechem, kontaktowania się z emocjami. Psychologia i terapia to proces, który pozwala mi lepiej rozumieć złożoność i wielowarstwowość psychiki ludzkiej. Wierzę, że ciało i umysł to jedność i to co czujemy odzwierciedla się w naszym ciele i odwrotnie, a rozwój odbywa się na wszystkich płaszczyznach. Joga pomaga mi zachowywać balans w życiu, mieć sprawne ciało i spokojny umysł. W świecie, w którym jesteśmy zasypywani różnymi informacjami, który otacza nas ogromną liczbą bodźców, to właśnie praktyka jogi pozwala mi na dokonywanie wyborów dobrych dla mnie i zgodnych z moim wnętrzem.
Na co dzień prowadzę zajęcia jogi i sesje terapeutyczne. Szczególnym obszarem mojej pracy są nieswoiste zapalenia jelit.

Marta Malinowska Marta Ma
Jestem urodzonym organizatorem, kobietą pracującą o wielu twarzach i dużej energii do działania. Uwielbiam podróże, szczególnie w góry. Kocham aktywności w naturze, lubię uprawiać rośliny, sadzić kwiaty. Aktywny tryb życia spowodował, iż zaczęłam poszukiwać spokoju i równowagi wewnętrznej. Tak trafiłam na zajęcia jogi. Od kilku lat aktywnie praktykuję asany, pracuję nad oddechem, śpiewam mantry. Dzięki jodze otwieram się na świat, pozbywam się blokad z ciała. Pragnę się tym dzielić, najchętniej na łonie natury 🙂

Monika Sołowiej Monika Sołowiej
Od kiedy pamiętam zawsze najbardziej interesował mnie człowiek. Ukończyłam studia medyczne chcąc poznać naturę ludzkiego ciała i psychiki. Od kilku lat joga okazała się być drogą, dzięki której zaczęłam zgłębiać relacje między ciałem, umysłem, swoja duchowością. Dzięki praktyce nieustannie otwieram się na nowe doświadczenia, przeżywanie emocji, pogłębiam świadomość i odnajduję prawdę o sobie. Pragnę dzielić się swoimi doświadczeniami, tym że ruch, praktykowanie asan dają piękną wolność w życiu.