Kurs podstaw jogi


Jak powszechnie wiadomo joga jest dobra na wszystko 🙂 i dla wszystkich 🙂 Powszechnie również wiadomo, że po jednych zajęciach jogi nie można stwierdzić czy joga jest dla Ciebie. Zapraszam Cię zatem na dwumiesięczną przygodę z jogą od podstaw.
Podczas kursu będziemy praktykować asany czyli pozycje jogi. Pozwolą Ci one zadbać o ciało, usprawnić je, uelastycznić. Nauczysz się technik oddechu, które wyciszą, uspokoją i dotlenią Twoje ciało a szczególnie, o jakże ważny, umysł. Doświadczysz głębokiego relaksu, ten z kolei da Ci dystans do otaczającego Cię świata.

Kurs prowadzony jest w kameralnej grupie maksymalnie 12 osobowej. i obejmuje 18 zajęć.

KIEDY: 2.10-27.11.2018, czyli każdy wtorek o 19:30 i czwartek o 20:00.

Dla kogo:
– dla osób, które chcą doświadczyć jogi i nigdy wcześniej tego nie robiły,
– dla osób, które miały dużą przerwę w praktyce, dla odświeżenia,
– dla osób w każdym wieku, w każdej kondycji,
– dla Ciebie.

Korzyści, jakich doświadczysz to:

– wzmocnisz i uelastycznisz ciało,
– poprawisz kondycję swojego ciała a szczególnie stawów,
– wzmocnisz swoją odporność,
– poznasz nowych ludzi:)

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA (maksymalnie 12 osób)

KIEDY:
start 2.10.2018
zakończenie 29.11.2018 (18 zajęć czyli dwa miesiące)

KOSZT: 330 zł ( studenci i osoby po 50 roku życia 300 zł)

ZAPISY: tel. 600991405, email: joga@joganazaspie.pl,

PROWADZĄCY:
Ania Piecunko
Jestem nauczycielem jogi i psychologiem. W mojej pracy łączę doświadczenia z obydwu obszarów. Osiemnaście lat praktyki jogi w różnych stylach, u różnych nauczycieli to ścieżka poznawania mojego ciała, pracy z oddechem, kontaktowania się z emocjami. Psychologia i terapia to proces, który pozwala mi lepiej rozumieć złożoność i wielowarstwowość psychiki ludzkiej. Wierzę, że ciało i umysł to jedność i to co czujemy odzwierciedla się w naszym ciele i odwrotnie, a rozwój odbywa się na wszystkich płaszczyznach. Joga pomaga mi zachowywać balans w życiu, mieć sprawne ciało i spokojny umysł. W świecie, w którym jesteśmy zasypywani różnymi informacjami, który otacza nas ogromną liczbą bodźców, to właśnie praktyka jogi pozwala mi na dokonywanie wyborów dobrych dla mnie i zgodnych z moim wnętrzem.
Na co dzień prowadzę zajęcia jogi i sesje terapeutyczne. Szczególnym obszarem mojej pracy są nieswoiste zapalenia jelit.

See less