Najlepsze wakacje z jogą

najlepsze wakacje z joga

Serdecznie zapraszamy na „Najlepsze wakacje z jogą” w terminie 10-16.08 do „Uzdrowiska” malowniczo położonej miejscowości Kamionek Wielki nad zalewem wiślanym, niedaleko Tolkmicka. Proponujemy Wam wakacje z jogą ze szczególnym naciskiem na słowo wakacje J. Na pewno planujemy dużo czasu wolnego po to aby poleżeć na leżaku, poczytać książkę, po nic nie robić. Ale dla zwolenników aktywnej formy spędzania czasu mamy również moc atrakcji. Codziennie od dość wczesnego rana zaproponujemy praktyki specjalnego oddechu, inicjującego procesy uzdrawiania w ciele według Wima Hofa. Również codziennie przewidujemy dwie sesje jogi poranną i popołudniową, oraz wieczorną medytację/relaksację. Oprócz tego chcemy poprowadzić cztery warsztaty. Ania zrobi dla Was „Wyraź emocje” i „Malowanie intuicyjne” a Paweł „Czy szczęście jest możliwe teraz?” i „Potęga relaksacji”. Poza ty planujemy dla chętnych zwiedzanie okolicy. Wycieczkę na wysoczyznę elbląską do klasztoru Franciszkanów w Kadynach, oraz rejs statkiem z Tolkmicka do Krynicy na plażę.Dodatkowe atrakcje to:kajaki, rowery wodne nad zalewem (płatne dodatkowo)
koncert mis i gongów (płatne dodatkowo)
masaże na miejscu Lomi Lomi, Mauri, japoński twarzy (płatne dodatkowo)

Przykładowy program dnia:

7:00-7.45 oddychanie Wim Hof Method

8:00-9:15 joga

9:30 śniadanie

11:00-13.30 warsztat/wycieczka

14:00 obiad

17:00-18.30 joga

19:00 kolacja

20:30-21.30 medytacja

JOGA:

Joga, którą Wam proponujemy wywodzi się z różnych tradycji. Mamy szerokie doświadczenie, więc wybierzemy to co najlepsze. Możecie się spodziewać uważnej, zbalansowanej praktyki asan, z uwagą na relaks i doznania, które płyną z ciała. Prosimy zabrać ze sobą matę do jogi.

ZAKWATEROWANIE WYŻYWIENIE i DOJAZD:

Pokój 2-osobowy z łazienką – 80 zł za dzień od osoby
Pokój 3-osobowy z łazienką – 70 zł
Pokój 4-osobowy z łazienką – 60 zł
Namiot 4-osobowy (łóżka, dywany, kominek) z łazienką wspólną na zewnątrz – 50 zł
Rozpoczynamy od poniedziałku 10.08. od obiadu 14.00 a kończymy w niedzielę również obiadem. Wyżywienie wegetariańskie 3 posiłki dziennie – 85 zł za dzień od osoby. Dojazd własnym transportem (będziemy się umawiać aby jechać wspólnie). Mapka dojazdu tu

KOSZTY CAŁOŚCIOWE:

Pokój 2-osobowy 480 + wyżywienie 555 + joga/warsztaty 600 = 1635
Pokój 3-osobowy 420 + wyżywienie 555 + joga/warsztaty 600 = 1575
Pokój 4-osobowy 360 + wyżywienie 555 + joga/warsztaty 600 = 1515
Namiot 4-osobowy 300 + wyżywienie 555 + joga/warsztaty 600 = 1455
Gwarantem uczestnictwa jest rejestracja mailowa pawel@gutral.pl i wpłata całej kwoty do 31.07.2020 na konto Akademia Redukcji Stresu 69 1140 2004 0000 3102 7513 2491. Liczy się kolejność wpłat – liczba miejsc ograniczona 15.

PROWADZĄCY:

Ania Piecunko
Kobieta, nauczycielka jogi, psycholog, terapeuta.
Dziewiętnaście lat praktyki jogi w różnych stylach, u różnych nauczycieli to ścieżka poznawania mojego ciała, pracy z oddechem, kontaktowania się z emocjami. Psychologia i terapia to proces, który pozwala mi lepiej rozumieć złożoność i wielowarstwowość psychiki ludzkiej. Wierzę, że ciało i umysł to jedność i to co czujemy odzwierciedla się w naszym ciele i odwrotnie, a rozwój odbywa się na wszystkich płaszczyznach jednocześnie. Joga pomaga mi zachowywać balans w życiu, mieć sprawne ciało i spokojny umysł. W świecie, w którym jesteśmy zasypywani różnymi informacjami, który otacza nas ogromną liczbą bodźców, to właśnie praktyka jogi pozwala mi na dokonywanie wyborów dobrych dla mnie i zgodnych z moim wnętrzem.
Na co dzień prowadzę zajęcia jogi i sesje terapeutyczne. Szczególnym obszarem mojej pracy są nieswoiste zapalenia jelit.

Pawel Gutral
Jestem absolwentem kierunku Organizacja i Zarządzanie na UG, oraz kierunku „Relaksacja i joga” na AWF Warszawa. Założyłem „Akademię redukcji stresu”, pod szyldem której prowadzę warsztaty, szkolenia i wykłady dotyczące sposobów radzenia sobie ze stresem. Od kilkunastu lat praktykuję medytację i pracę z ciałem. A tak poza tą laurką powyżej to przede wszystkim jestem normalnym, zwyczajnym człowiekiem – mam pracę, która sprawia mi satysfakcję jestem w związku ze wspaniała kobietą (dwójka dzieci ), mam swoje pasje, coś mnie wkurza i coś „nakręca”. Potrafię mówić z serca i przeklinać. Płaczę, śmieję się, złoszczę i jestem empatyczny. Staram się brać życie takie jakie jest i doświadczać wszelkich jego aspektów.